Katalogový list č. ELOSOS1972449
| Název: | Konfekcionovaný sběrnicový kabel AB-DN-5,0PUR-M12FS LAPP 22260793 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972449 |
| EAN: | 3792110434277 |
| Kód dodavatele: | 22260793 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Počet pólů: | 5 |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Materiál pláště kabelu: | PUR (polyuretan) |
| Barva pláště kabelu: | fialová |
| Typ elek. krabicového připojení: | volný konec |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-70 °C |
| Vulkanizované: | ne |