Katalogový list č. ELOSOS1972430
| Název: | Konfekcionovaný sběrnicový kabel AB-PB-M12MS-0,3PUR-M12FS LAPP 22260773 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972430 |
| EAN: | 3291016086714 |
| Kód dodavatele: | 22260773 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Počet pólů: | 2 |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 0,3 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Materiál pláště kabelu: | PUR (polyuretan) |
| Barva pláště kabelu: | fialová |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Vulkanizované: | ne |