Katalogový list č. ELOSOS1972428
| Název: | Konfekcionovaný sběrnicový kabel AB-PB-5,0PUR-M12FS LAPP 22260771 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972428 |
| EAN: | 3382737997608 |
| Kód dodavatele: | 22260771 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Stíněný: | ano |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Počet pólů: | 2 |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Materiál pláště kabelu: | PUR (polyuretan) |
| Barva pláště kabelu: | fialová |
| Typ elek. krabicového připojení: | volný konec |
| Vulkanizované: | ne |