Katalogový list č. ELOSOS1972422
| Název: | T-distributor AB-C5-M12T-2XM12FS DN LAPP 22260765 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972422 |
| EAN: | 3536445281966 |
| Kód dodavatele: | 22260765 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Typ kontaktu: | ženský |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Materiál tělesa: | jiné |
| Provozní teplota: | -25-90 °C |
| Teplota okolí: | -25-90 °C |