Katalogový list č. ELOSOS1972368
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače/akční členy AB-C14-10,0PUR-M16FA LAPP 22260614 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972368 |
| EAN: | 3188844589695 |
| Kód dodavatele: | 22260614 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 8 |
| Délka kabelu: | 10 m |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | volný konec |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-80 °C |