Katalogový list č. ELOSOS1972365
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače/akční členy AB-C12-5,0PUR-M16FA LAPP 22260611 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972365 |
| EAN: | 3491951213958 |
| Kód dodavatele: | 22260611 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Stíněný: | ne |
| Počet pólů: | 8 |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Jmenovitý proud In: | 2 A |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Typ elek. krabicového připojení: | volný konec |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-80 °C |