Katalogový list č. ELOSOS1972198
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače/akční členy AB-C4-M12MS-1,0PUR-M12FS 22260330 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972198 |
| EAN: | 3350198642290 |
| Kód dodavatele: | 22260330 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 1 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Materiál pláště kabelu: | PUR (polyuretan) |
| Barva pláště kabelu: | černá |
| Materiál povrchu kontaktu: | nikl/zlato |
| Typ elek. krabicového připojení: | M12 |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -25-80 °C |
| Vulkanizované: | ne |