Katalogový list č. ELOSOS1972178
| Název: | Konfekcionovaný kabel pro snímače/akční členy AB-C4-5,0PUR-M8FS LAPP 22260310 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972178 |
| EAN: | 3630077397108 |
| Kód dodavatele: | 22260310 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Stíněný: | ne |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Délka kabelu: | 5 m |
| Druh kabelu: | vícejádrové |
| Materiál pláště kabelu: | PUR (polyuretan) |
| Barva pláště kabelu: | černá |
| Typ elek. krabicového připojení: | volný konec |
| Vulkanizované: | ne |