Katalogový list č. ELOSOS1972034
| Název: | Vestavný konektor pro snímače/akční členy AB-C4-M8FS-0,5 LAPP 22260103 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1972034 |
| EAN: | 3244393805621 |
| Kód dodavatele: | 22260103 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 60 V |
| Materiál tělesa: | mosaz |
| Jmenovitý proud In: | 4 A |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Provozní teplota: | -25-+85 °C |
| Teplota okolí: | -25-+85 °C |
| Typ zásuvného kontaktu, vnější: | Female (bus) |
| Závit k zašroubování: | M8 |