Katalogový list č. ELOSOS1969937
| Název: | Etiketa pro termotransferový potisk TA 47x28mm 1-b WH LAPP 83259707 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969937 |
| EAN: | 3743377500731 |
| Kód dodavatele: | 83259707 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Samolepící: | ano |
| Výška: | 28 mm |
| Šířka: | 47 mm |
| Transparentní: | ne |
| Produktová řada: | FLEXIMARK etiketa TA |