Katalogový list č. ELOSOS1969889
| Název: | Termotransferová tiskárna Thermoprint EOS5/300 LAPP 83259532 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969889 |
| EAN: | 3575638519233 |
| Kód dodavatele: | 83259532 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 245 mm |
| Hloubka: | 264 mm |
| Šířka: | 412 mm |