Katalogový list č. ELOSOS1969653
| Název: | Znaky Character Strip MR 10-20 : LAPP 83254199 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969653 |
| EAN: | 3774966973544 |
| Kód dodavatele: | 83254199 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 6 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 9,5 mm |
| Název: | Znaky Character Strip MR 10-20 : LAPP 83254199 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969653 |
| EAN: | 3774966973544 |
| Kód dodavatele: | 83254199 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 6 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 9,5 mm |