Katalogový list č. ELOSOS1969648
| Název: | Znaky Character Strip MR 10-20 = LAPP 83254193 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969648 |
| EAN: | 3722601576421 |
| Kód dodavatele: | 83254193 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 6 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 9,5 mm |
| Název: | Znaky Character Strip MR 10-20 = LAPP 83254193 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969648 |
| EAN: | 3722601576421 |
| Kód dodavatele: | 83254193 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 6 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 9,5 mm |