Katalogový list č. ELOSOS1969647
| Název: | Znaky Character Strip MR 10-20 + LAPP 83254192 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969647 |
| EAN: | 3789523366578 |
| Kód dodavatele: | 83254192 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 6 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 9,5 mm |
| Název: | Znaky Character Strip MR 10-20 + LAPP 83254192 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969647 |
| EAN: | 3789523366578 |
| Kód dodavatele: | 83254192 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 6 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 9,5 mm |