Katalogový list č. ELOSOS1969607
| Název: | Znaky Character strip MR SET 0-9 LAPP 83254122 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969607 |
| EAN: | 3344457902454 |
| Kód dodavatele: | 83254122 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 6 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 9,5 mm |
| Název: | Znaky Character strip MR SET 0-9 LAPP 83254122 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969607 |
| EAN: | 3344457902454 |
| Kód dodavatele: | 83254122 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 6 mm |
| Výška: | 9,5 mm |
| Tloušťka: | 9,5 mm |