Katalogový list č. ELOSOS1969412
| Název: | Kabelové pouzdro EPIC HBE16 TE HP HOOD DBOLT 2X M32 ENTRY LAPP 79128600 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969412 |
| EAN: | 3381433542785 |
| Kód dodavatele: | 79128600 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Barva tělesa: | šedá |
| Šířka: | 43 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Krycí víčko: | ne |
| Typ pouzdra: | kryt na vidlici |
| EMC verze: | ne |
| Počet vstupů pro vedení: | 2 |
| Hloubka: | 93,3 mm |
| Blokovací mechanismus: | dvojité jistící páky |
| Korozivzdorný: | ano |
| S kabelovou šroubovací průchodkou: | ne |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |