Katalogový list č. ELOSOS1969395
| Název: | Kabelové pouzdro EPIC H-B 16 TSH M25 HOOD LAPP 79102200 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969395 |
| EAN: | 3132390449972 |
| Kód dodavatele: | 79102200 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál tělesa: | hliník |
| Barva tělesa: | šedá |
| Šířka: | 43 mm |
| Výška: | 76 mm |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP65 |
| Krycí víčko: | ne |
| Typ pouzdra: | kryt na vidlici |
| EMC verze: | ne |
| Počet vstupů pro vedení: | 1 |
| Hloubka: | 93,3 mm |
| Blokovací mechanismus: | dvojité jistící páky |
| Korozivzdorný: | ano |
| S kabelovou šroubovací průchodkou: | ne |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |