Katalogový list č. ELOSOS1969249
| Název: | Spojkové pouzdro EPIC POWER LS1 KIT F6 3+PE+4 K (1) LAPP 75009697 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1969249 |
| EAN: | 3793473274623 |
| Kód dodavatele: | 75009697 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stíněný: | ano |
| Typ krytí (IP), připojené: | IP68 |
| Počet napájecích kontaktů: | 3 |
| Materiál tělesa: | zinek |
| Typ pouzdra: | přímé |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Kategorie přepětí..: | III |
| S indikací stavu: | ne |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | zlato |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Blokovací mechanismus: | jiné |
| Teplota okolí: | -25-125 °C |
| Povrch pouzdra: | jiné |
| Počet ovládacích kontaktů: | 4 |
| Počet datových kontaktů: | 4 |
| Průměr konektoru: | 28,4 mm |