Katalogový list č. ELOSOS1968896
| Název: | Vložka EPIC SIGNAL M23 16P (20) LAPP 73002701 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1968896 |
| EAN: | 3201142115769 |
| Kód dodavatele: | 73002701 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud In: | 7 A |
| Jmenovité napětí: | 100 V |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 1,5 kV |
| Produktová řada: | EPIC SIGNAL M23 16P |
| Teplota okolí: | -25-125 °C |