Katalogový list č. ELOSOS1968763
| Název: | Vložka se šroubovacím připojením TB-H-BE 24 BLI TERM.BLOCK ADAPTER 1-24 70316100 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1968763 |
| EAN: | 3269721148690 |
| Kód dodavatele: | 70316100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 500 V |
| Počet pólů: | 24 |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Materiál povrchu kontaktu: | stříbro |
| Jmenovité rázové napětí: | 6 kV |
| Materiál kontaktu: | Ostatní slitiny mědi |
| Typ kontaktu: | jiné |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Teplota okolí: | -40-100 °C |
| Produktová řada: | EPIC TB-H-BE 24 |