Katalogový list č. ELOSOS1967880
| Název: | Krimpovací vložka H-D 25 SCG MALE INSERT (A) LAPP 11260000 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1967880 |
| EAN: | 3096589885340 |
| Kód dodavatele: | 11260000 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Počet pólů: | 25 |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,5 kV |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Materiál kontaktu: | Ostatní slitiny mědi |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Teplota okolí: | -40-100 °C |
| Počet napájecích kontaktů: | 25 |