Katalogový list č. ELOSOS1967874
| Název: | Krimpovací vložka EPIC H-D 7 SCM MALE INSERT LAPP 11250500 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1967874 |
| EAN: | 3256262525394 |
| Kód dodavatele: | 11250500 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 7 |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Počet napájecích kontaktů: | 7 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Jmenovité rázové napětí: | 2,5 kV |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Teplota okolí: | -40-100 °C |