Katalogový list č. ELOSOS1967597
| Název: | Vložka s letovacím připojením EPIC STA 6 SL LAPP 10485200 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1967597 |
| EAN: | 3419552225286 |
| Kód dodavatele: | 10485200 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 6 |
| Jmenovité napětí: | 24 V |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| Typ elektrického připojení: | pájecí připojení |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Typ kontaktu: | kolík |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Počet napájecích kontaktů: | 4 |
| Materiál povrchu kontaktu: | cín |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Teplota okolí: | -40-80 °C |
| Produktová řada: | EPIC STA 6 |
| Provozní teplota: | -40-80 °C |
| Materiál kontaktu: | železo |
| Počet ovládacích kontaktů: | 0 |