Katalogový list č. ELOSOS1967483
| Název: | Modulární systém MC MCS 3 CM-HV MALE MODULE (1000V 50A) LAPP 10399800 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1967483 |
| EAN: | 3041102611876 |
| Kód dodavatele: | 10399800 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Počet napájecích kontaktů: | 3 |
| Jmenovitý proud In: | 50 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Jmenovité rázové napětí: | 8 kV |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Teplota okolí: | -40-100 °C |