Katalogový list č. ELOSOS1967481
| Název: | Modulární systém MC MCS 4 F MALE MODULE LAPP 10399600 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1967481 |
| EAN: | 3296873716149 |
| Kód dodavatele: | 10399600 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Jmenovité napětí: | 400 V |
| Jmenovitý proud In: | 14 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Počet napájecích kontaktů: | 4 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Teplota okolí: | -40-100 °C |
| Materiál kontaktu: | železo |