Katalogový list č. ELOSOS1967477
| Název: | Modulární systém MC MCS 3 COAX MALE MODULE LAPP 10399200 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1967477 |
| EAN: | 3732827415251 |
| Kód dodavatele: | 10399200 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 3 |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Teplota okolí: | -40-100 °C |