Katalogový list č. ELOSOS1967472
| Název: | Modulární systém MC MCB 2 PDP T FEMALE MODULE PROFIBUS LAPP 10390500 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1967472 |
| EAN: | 3226571589981 |
| Kód dodavatele: | 10390500 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 30 V |
| Počet pólů: | 2 |
| Jmenovitý proud In: | 1 A |
| Typ elektrického připojení: | šroubové připojení |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Teplota okolí: | -20-85 °C |
| Provozní teplota: | -20-85 °C |
| Materiál kontaktu: | železo |