Katalogový list č. ELOSOS1967461
| Název: | Modulární systém MC MCS 5 CG-HV MALE MODULE (1000 V/4+PE) LAPP 10383200 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1967461 |
| EAN: | 3244578321267 |
| Kód dodavatele: | 10383200 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Jmenovité napětí: | 1000 V |
| Jmenovitý proud In: | 16 A |
| S ochranným vodičem: | ano |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Počet napájecích kontaktů: | 4 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Jmenovité rázové napětí: | 8 kV |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Teplota okolí: | -40-100 °C |