Katalogový list č. ELOSOS1967460
| Název: | Modulární systém MC EPIC MCB 10 CM (10) LAPP 10382500 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELOSOS1967460 |
| EAN: | 3063288541679 |
| Kód dodavatele: | 10382500 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovité napětí: | 250 V |
| Počet pólů: | 10 |
| Jmenovitý proud In: | 10 A |
| S ochranným vodičem: | ne |
| Počet napájecích kontaktů: | 0 |
| Třída hořlavosti izol mat. UL94: | V0 |
| Stupeň znečištění.: | 3 |
| Typ elektrického připojení: | Krimpovací připojení |
| Provozní teplota: | -40-100 °C |
| Teplota okolí: | -40-100 °C |