Katalogový list č. ELKAOS1981356
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN HFX-V0 1/2'' 16.0X21.1 BK 30M 64400253 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981356 |
| EAN: | 3256945717733 |
| Kód dodavatele: | 64400253 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 75 mm |
| Vnější průměr: | 21,1 mm |
| Jmenovitý průměr: | 16 mm |
| Produktová řada: | SILVYN HFX-V0 |
| Pracovní teplota: | -50-105 °C |
| Hmotnost: | 400 kg/m |