Katalogový list č. ELKAOS1981355
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN HFX 2'' 51.6X59.9 BK 15M LAPP 64400252 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981355 |
| EAN: | 3150300003700 |
| Kód dodavatele: | 64400252 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 210 mm |
| Produktová řada: | SILVYN HFX |
| Vnější průměr: | 59,9 mm |
| Jmenovitý průměr: | 51,6 mm |
| Hmotnost: | 2000 kg/m |
| Pracovní teplota: | -55-105 °C |