Katalogový list č. ELKAOS1981344
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN HFX 3/4'' 21.0X26.4 BK 30M LAPP 64400230 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981344 |
| EAN: | 3693976735884 |
| Kód dodavatele: | 64400230 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 90 mm |
| Vnější průměr: | 26,4 mm |
| Jmenovitý průměr: | 21 mm |
| Produktová řada: | SILVYN HFX |
| Hmotnost: | 560 kg/m |
| Pracovní teplota: | -55-105 °C |