Katalogový list č. ELKAOS1981343
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN HFX 1/2'' 16.0X21.1 BK 30M LAPP 64400220 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981343 |
| EAN: | 3547625879347 |
| Kód dodavatele: | 64400220 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 75 mm |
| Vnější průměr: | 21,1 mm |
| Jmenovitý průměr: | 16 mm |
| Produktová řada: | SILVYN HFX |
| Pracovní teplota: | -55-105 °C |
| Hmotnost: | 381,9 kg/m |