Katalogový list č. ELKAOS1981342
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN HFX 3/8'' 12.6X17.8 BK 30M LAPP 64400210 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981342 |
| EAN: | 3249288703891 |
| Kód dodavatele: | 64400210 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 60 mm |
| Produktová řada: | SILVYN HFX |
| Vnější průměr: | 17,8 mm |
| Jmenovitý průměr: | 12,6 mm |
| Hmotnost: | 400 kg/m |
| Pracovní teplota: | -55-105 °C |