Katalogový list č. ELKAOS1981341
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN HFX 5/16'' 10.1X14.4 BK 30M 64400200 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981341 |
| EAN: | 3555573099625 |
| Kód dodavatele: | 64400200 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 50 mm |
| Produktová řada: | SILVYN HFX |
| Vnější průměr: | 14,4 mm |
| Jmenovitý průměr: | 10,1 mm |
| Hmotnost: | 320 kg/m |
| Pracovní teplota: | -55-105 °C |