Katalogový list č. ELKAOS1981336
| Název: | Ochranná hadice s opletem SILVYN AS-P 21/17X21 10M GY LAPP 64400140 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981336 |
| EAN: | 3588170126586 |
| Kód dodavatele: | 64400140 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 21 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 110 mm |
| Pracovní teplota: | -25-80 °C |
| Produktová řada: | SILVYN AS-P |
| Hmotnost: | 220 kg/m |