Katalogový list č. ELKAOS1981334
| Název: | Ochranná hadice s opletem SILVYN AS-P 17/13X17 10M GY LAPP 64400120 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981334 |
| EAN: | 3627854673364 |
| Kód dodavatele: | 64400120 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 115 mm |
| Vnější průměr: | 17 mm |
| Pracovní teplota: | -25-80 °C |
| Produktová řada: | SILVYN AS-P |
| Hmotnost: | 170 kg/m |