Katalogový list č. ELKAOS1981332
| Název: | Ochranná hadice s opletem SILVYN AS-P 10/7X10 10M GY LAPP 64400100 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981332 |
| EAN: | 3748477565734 |
| Kód dodavatele: | 64400100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 10 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 95 mm |
| Pracovní teplota: | -25-80 °C |
| Produktová řada: | SILVYN AS-P |
| Hmotnost: | 85 kg/m |