Katalogový list č. ELKAOS1981326
| Název: | Ochranná hadice s opletem SILVYN AS-P 19/15X19 50M GY LAPP 64400040 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981326 |
| EAN: | 3174923736821 |
| Kód dodavatele: | 64400040 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 19 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 120 mm |
| Pracovní teplota: | -25-80 °C |
| Produktová řada: | SILVYN AS-P |
| Hmotnost: | 199,2 kg/m |