Katalogový list č. ELKAOS1981324
| Název: | Ochranná hadice s opletem SILVYN AS-P 14/10X14 50M GY LAPP 64400020 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1981324 |
| EAN: | 3361831945210 |
| Kód dodavatele: | 64400020 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Vnější průměr: | 14 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 105 mm |
| Pracovní teplota: | -25-80 °C |
| Produktová řada: | SILVYN AS-P |
| Hmotnost: | 135 kg/m |