Katalogový list č. ELKAOS1980153
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN FCE-V0 40/37.7X44.5 BK LAPP 61814713 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1980153 |
| EAN: | 3767397797292 |
| Kód dodavatele: | 61814713 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Vnější průměr: | 45 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 115 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FCE-V0 |
| Pracovní teplota: | -50-105 °C |
| Hmotnost: | 1000 kg/m |
| Jmenovitý průměr: | 37,7 mm |