Katalogový list č. ELKAOS1980148
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN FCE-V0 12/10.0X14.0 BK LAPP 61814708 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1980148 |
| EAN: | 3750274583477 |
| Kód dodavatele: | 61814708 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP68 |
| Vnější průměr: | 14 mm |
| Jmenovitý průměr: | 10 mm |
| Poloměr ohybu (pevně): | 37 mm |
| Produktová řada: | SILVYN FCE-V0 |
| Pracovní teplota: | -50-105 °C |
| Hmotnost: | 180 kg/m |