Katalogový list č. ELKAOS1980138
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN HTDL 1 1/2'' 40.3X47.8 BK 15M 61814240 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1980138 |
| EAN: | 3643272660854 |
| Kód dodavatele: | 61814240 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 205 mm |
| Produktová řada: | SILVYN HTDL |
| Pracovní teplota: | -45-105 °C |
| Vnější průměr: | 47,8 mm |
| Jmenovitý průměr: | 40,3 mm |
| Hmotnost: | 1893,33 kg/m |