Katalogový list č. ELKAOS1980137
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN HTDL 1 1/4'' 35.4X41.8 BK 15M 61814230 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1980137 |
| EAN: | 3590390471469 |
| Kód dodavatele: | 61814230 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 175 mm |
| Produktová řada: | SILVYN HTDL |
| Pracovní teplota: | -45-105 °C |
| Vnější průměr: | 41,8 mm |
| Jmenovitý průměr: | 35,4 mm |
| Hmotnost: | 1533,33 kg/m |