Katalogový list č. ELKAOS1980136
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN HTDL 1'' 26.8X33.1 BK 30M LAPP 61814220 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1980136 |
| EAN: | 3655765616118 |
| Kód dodavatele: | 61814220 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 145 mm |
| Jmenovitý průměr: | 26,8 mm |
| Produktová řada: | SILVYN HTDL |
| Pracovní teplota: | -45-105 °C |
| Vnější průměr: | 33,1 mm |
| Hmotnost: | 1066,67 kg/m |