Katalogový list č. ELKAOS1979910
| Název: | Drážkovaná ochranná hadice SILVYN SINUS PA6 21.3X25.4 BK 50M LAPP 61806575 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979910 |
| EAN: | 3467990835550 |
| Kód dodavatele: | 61806575 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ano |
| Olejiodolné: | ano |
| Poloměr ohybu (pevně): | 57 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SINUS PA6 |
| Vnější průměr: | 25,4 mm |
| Pracovní teplota: | -40-140 °C |