Katalogový list č. ELKAOS1979909
| Název: | Drážkovaná ochranná hadice SILVYN SINUS PA6 16.6X21.2 BK 50M LAPP 61806570 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979909 |
| EAN: | 3295486585135 |
| Kód dodavatele: | 61806570 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Vnější průměr: | 21,2 mm |
| Uzavíratelné (dvoudílné): | ano |
| Olejiodolné: | ano |
| Poloměr ohybu (pevně): | 52 mm |
| Produktová řada: | SILVYN SINUS PA6 |
| Pracovní teplota: | -40-140 °C |