Katalogový list č. ELKAOS1979873
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LTP 63 / 51.6X59.7 BK 10M LAPP 61805480 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979873 |
| EAN: | 3184771726554 |
| Kód dodavatele: | 61805480 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 280 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LTP |
| Jmenovitý průměr: | 51,6 mm |
| Vnější průměr: | 59,7 mm |
| Pracovní teplota: | -20-105 °C |
| Hmotnost: | 1690 kg/m |