Katalogový list č. ELKAOS1979872
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LTP 50 / 40.4X47.9 BK 10M LAPP 61805470 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979872 |
| EAN: | 3604726882383 |
| Kód dodavatele: | 61805470 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 230 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LTP |
| Vnější průměr: | 47,9 mm |
| Pracovní teplota: | -20-105 °C |
| Hmotnost: | 1189 kg/m |
| Jmenovitý průměr: | 40,4 mm |