Katalogový list č. ELKAOS1979870
| Název: | Kovová ochranná hadice s pláštěm SILVYN LTP 32 / 26.5X33.1 BK 25M LAPP 61805450 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1979870 |
| EAN: | 3019225835134 |
| Kód dodavatele: | 61805450 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Poloměr ohybu (pevně): | 135 mm |
| Jmenovitý průměr: | 26,5 mm |
| Produktová řada: | SILVYN LTP |
| Vnější průměr: | 33,1 mm |
| Pracovní teplota: | -20-105 °C |
| Hmotnost: | 828 kg/m |